Gelový nebo knížkový obal na Redmi Note 7

Z pouzder na mobilní telefony se velmi dobře prodávají dvě verze – gelové vaničky s tvrzeným sklem a knížková pouzdra, označovaná jako flip, vyráběná z materiálu známého jako eko-kůže.

Ve flipovém pouzdru je také vložka – silikonové (gelové) vložky jsou základní typ ochrany mobilního telefonu. Chrání jej z boku a ze zadní strany před hrubším zacházením a v kombinaci s tvrzeným sklem mohou být dostačující pro běžné každodenní využívání mobilu. Vložky mají tvar mělké vaničky, kam telefon dokonale zapadne, tedy pokud se nejedná o pouzdro univerzální, ale vyrobené přesně na míru podle typu přístroje. Pouzdra knížková neboli flipová, která nejsou univerzální a jsou určena pro přesný typ mobilu, mají tuto vaničku uvnitř. Je to tedy jakási nástavba gelového pouzdra, vyšší level ochrany mobilního telefonu, který má zároveň k dispozici další funkce:

mobil v ruce

Stojánek – knížkový obal Redmi Note 7 lze využít jako stojánek při sledování filmů, brouzdání po Internetu, čtení e-mailů nebo obsluze navigace. Zadní strana má v určitém místě zeslabenou stěnu, kterou snadno zalomíte, a mobil se tím pádem sám udrží ve vodorovné poloze.

žena s mobilem

Výřezy na doklady a bankovky – na přední straně uvnitř bývá několik zářezů, kam můžete vložit peníze, papírové záznamové bločky nebo doklady. Z boku flipového pouzdra se vyplatí mít zasunutou propisku nebo mikrotužku, kdybyste zrovna potřebovali si něco poznamenat ve chvíli, kdy mobil „klekne“.

Oděvní doplněk – vyrazíte-li do společnosti na nějakou akci, která vyžaduje určitý bonton, jako jsou svatby, promoce, maturitní plesy, firemní večírky či prezentace a jednání, mobil ukrytý ve flipovém pouzdru tu bude působit přirozeně jako součást vaší image. Důvěřujte své vlastní intuici a vybírejte jeho barvu či vzor podle toho, jak se vám líbí a jak vám vyhovuje, abyste se s ním cítili příjemně.