Borůvková marmeláda jako od maminky

Jakmile se řekne b o r ů v k y, mnohému z nás se vzpomínky zatoulají do dětství, kdy jsme chodili s rodiči na tyto kulaťoučké slaďoučké plody do lesa. Jako děti jsme spíše pobíhaly po lese, než abychom byly potřebné k natrhání do kbelíčku, aby naše maminka „měla na koláč“. Nebo jsme také milovali maminčiny nadýchané péřové kynuté borůvkové knedlíky, které vařila výhradně v páře. A s láskou, proto není divu, že nám tolik moc chutnaly!

borůvkový koláč

Tehdy jsme my, děti, borůvky spořádali v „syrovém stavu“ a mizely tak rychle, že je maminka před námi musela schovávat, aby nám ty milované knedlíky vůbec mohla uvařit. Na to, aby z borůveček mohla snad uvařit marmeládu, o tom se nám ani nesnilo. Na to čas nebyl. Ale dnes už si borůvkovou marmeládu můžeme dopřát a věřte, že po jejím ochutnání si budete myslet, že ji pro vás připravila maminka.

Poctivá bioláda borůvka KOLDOKOL vážně nemá chybu!! Jakmile k ní jen přivoníte, rázem budete mít modrou pusu i možná prstíky, protože neodoláte a hned se do ní pustíte. Chuť a vůně této borůvkové marmeládky vás zanese ve vzpomínkách opět do lesa, kam jste chodili s maminkou a tatínkem nejen sbírat borůvky, ale kde jste spolu trávili krásný čas vašeho dětství. Závan nostalgie vás zanese opět do dob, kdy jste byli rádi, že jste na světě a nic jste jako děti neřešily. Krásný beztížný stav. Kdo by si ho nechtěl občas připomenout?

maminčiny borůvky

To se vám poštěstí s bioládou borůvka, která je navíc produktem ekologického zemědělství. Borůvky jsou samy o sobě antioxidantem a jsou právem zařazovány do řady superpotravin. Nemusíte cukr? Pak ho v této marmošce nenajdete! Jsou slaďoučké samy od sebe a maličko přislazené přírodním jablečným koncentrátem, jak jinak – než také z ekologického zemědělství. Dále obsahuje želírující přírodní agar a citrusový pektin. A dobrá zpráva nakonec – podíl ovocné složky je celých 98 procent!