Když vaše tělo stárne


Léto přímo vybízí k výletům, ať už pěšky nebo na kole. Slunečné počasí a dovolená, co více si přát. Ale pokud chodíme po horách jen o dovolené a o prázdninách, může se nám stát, že jedno léto zjistíte, že už vám to do kopce tak nešlape jako dříve. Že se začínáte více zadýchávat a taky vaše klouby už z pohybu nejsou tak nadšené jako dříve, jinak řečeno, po výletě vás začnou bolet a regenerace také trvá nějak déle, no co naplat, stárnete. Není to nic příjemného, zjistit, že vy se stále cítíte mladě, ale vaše tělo s tím nesouhlasí? Začnete se více prohlížet v zrcadle, najdete první šedý vlas a první vrásku a začnete propadat panice.

stárnutí

A je jedno, jestli jste žena nebo muž, protože ti první šedý nebo vypadlý vlas vnímají možná ještě hůře než ženy. První známky stárnutí nás upozorní na věk, ale to neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Můžete projevům stárnoucího těla zabránit. Ženy mají velkou výhodu v líčení. První vrásky mohou schovat pod make-up, ale pokud vrásek přibývá, sebelepší make-up nepomůže. Je potřeba dodat tělu, co mu začínán ubývat a tím je kolagen. Kolagen v našem těle umí doslova zázraky, vypíná kůži, udržuje klouby v kondici, má vliv i na naše nehty a vlasy. Tělo si jej vyrábí samo, ale jen do určitého věku a pak tvorba postupně ustupuje.

klouby

Nic vám ale nebrání dodávat jej tělu pomocí kapslí nebo tablet. Přírodní kolagen, který svému tělu můžete dodávat, může být z ryb, hovězího nebo vepřového masa. Každý má trochu jiný vliv, ale všechny budou vašemu tělu jedině ku prospěchu. Ať zvolíte rybí kolagen Orcacollagen, hovězí kolagen nebo vepřový kolagen, účinky na sebe nenechají dlouho čekat, a vám se navrátí mladistvý vzhled a vaše klouby opět lehce snesou výstup na vaší oblíbenou horu. Projevy stárnutí nejsou nijak příjemné, zvlášť pokud se cítíte stále mladí a plní energie. Nenechte se omezovat vlastním tělem a oddalte si stáří