Lepicí páska je zkrátka všestranná pomocnice

Jakmile se něco porouchá, přetrhne nebo je i potřeba něco oddělit od sebe například při malování, tak se v podstatě hodí lepicí páska. Její existence je tak moc rozšířená, že se snad hodí absolutně všude, co potřebujete rychle spojit nebo označit. Dokonce si můžete vybrat její šířku, barvu a provedení. Pokud pracujete ve firmě, která navíc odesílá svým klientům zakázky, tak by se vám mohly rozhodně hodit potištěné lepicí pásky, na kterých bude logo firmy a prakticky nějaký text, který může podnik nějakým způsobem reprezentovat. I to je dobrá forma reklamy, která nejen, že prakticky poslouží, ale zároveň rovnou poskytne informaci. Je vědecky dokázáno, že lidé si pamatují především věci, které vidí a tím jim utkví v paměti.

páska lepící

Potisk na pásky

Nemusí se jednat zrovna o firemní vizitku, občas potřebujeme i jednotlivé obsahy různých boxů odlišit přímo na pracovišti. Pak skutečně vypracované potisky na pásce jsou naprosto ideální, pevné, obsah se nerozsype a viditelné budou ze všech stran. Nemusíte se obávat o jejich přilnavost, jedná se o kvalitní PP folie s akrylátovým lepidlem, které jsou skutečně pružné, pevné a dostatečně lepivé. Je na ně zkrátka spolehnutí. K výrobě vlastního potisku nepotřebujete žádné znalosti, postačí kontaktovat výrobce a dodat jim příslušný materiál.

žluté pásky

  1. Určete si, jakou šířku lepicí pásky budete nejvíce potřebovat, v nabídce jsou od 25 mm až po 75 mm. Velmi praktické budou i s navijákem, kdy se páska nikam nezakutálí a ani se nemusí hledat její konec.
  2. Vyberte si její barvu dle nabídky.
  3. Máte zároveň požadavek na vícero barev tisku? Neváhejte si určit jaké a kolik.
  4. Nezapomeňte zaslat text a logo.
  5. Počet je stanovený na jeden karton, ale ten se samozřejmě spotřebuje bez větších problémů, takže se nemusíte obávat, že jich budete mít příliš na skladě.

Můžete být skutečně originální

Potisk se totiž neprovádí jen na PP fólie, ale také na papírové lepicí pásky. Především je to ekologický materiál, který se dá snadno recyklovat zároveň s papírovými krabicemi. Barvy se používají na vodní bázi, tudíž jsou absolutně ECO. Dají se také kvalitně potisknout, jen musí být správný výběr barev, jelikož základ je hnědý. Záleží pouze na tom, co budete raději upřednostňovat.