Originální a elegantní diář

Máte rádi o všem přehled, máte rádi ve vašich schůzkách a důležitých událostech přehledný systém, a to každý den v roce? Rádi máte na jednom místě pohromadě zaznamenány všechny důležité události, návštěvy lékaře, narozeniny vašich blízkých a další datumy, ve kterých vás něco čeká, co nesmíte prošvihnout? Pak jsou pro vás jako dělané luxusní originální diáře.
diář a tužky.jpg

RŮZNÉ ROZMĚRY A BAREVNÁ PROVEDENÍ PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB A VKUSU
Vybírat si můžete luxusní kožené diáře v různých velikostech a podobách. Vybírat si tak můžete z nejmenších formátů, které se vejdou do každé kabelky nebo naopak z těch větších formátů, pokud potřebujete více místa na psaní různých událostí do kalendáře a také na další poznámky pro vás. Vybírat také můžete ze světlého nebo tmavého provedení a dalších nápaditých designů, které zaujmou. V malých formátech naleznete po dnech rozdělený kalendář na celý rok, kde naleznete místo pro vaše zápisky. Ve větších formátech pak budete mít více místa na psaní, pokud vás v jednom dni čeká více schůzek a událostí.
propiska diáře.jpg
Darujte originální dárek, který potěší, každého kdo má rád systém, řád a přehled v událostech
Už se zase blíží Vánoce a s nimi i brzký začátek dalšího roku, a tak vybíráte dárky pro vaše blízké? Potěšte všechny manažery, realitní makléře, učitele a lidé dalších profesí skvělým dárkem, který ocení. Pokus sháníte dárek k Vánocům s nápadem, pak je právě tento luxusní kožený diář tou pravou volbou, protože s nadcházejícím novým rokem si do něj obdarovaný může začít zapisovat všechny důležité události, schůzky a návštěvy, které ho v daném roce čekají. Darujte i vy tento nápaditý a elegantní dárek, který ocení každý, kdo má rád ve svém životě řád, kdo má rád přehled ve svých schůzkách a událostech a také pro ty, kteří nezanevřeli na tužku a papír a preferují papírovou formu před elektronickou v mobilním telefonu nebo v notebooku.