Pár kilo navíc?

Málokdo je spokojený se svou postavou. Trendy určují, kolik bychom měli vážit, jaké by mělo být naše BMI a ze všech časopisů na nás koukají vychrtlé krásky, které nemají ani deko navíc. Je těžké odolat všemu tomu nátlaku a žít si spokojeně se svými pár kily navíc. DO ještě horší situace se dostanete, pokud je těch kil navíc už více a začínáte mít problémy např. s chůzí do schodů. Tady už skutečně nastává čas, začít s kily navíc něco dělat.

dieta

Jako první asi každého napadne, že by něm začít sportovat. Jenže, co když vám kila, co máte navíc, už nedovolí běhání a posilovnu, protože byste značně zatížili klouby a více byste si ublížili, než prospěli? Přichází na řadu dieta. Většina se do diety pustí s velkou vervou, aby po 14-ti dnech převážně hladovění, vyjedli jednou večer celou ledničku. Ono totiž navrhnout si dietu, která nám skutečně pomůže shodit kila tak, abychom u toho nehladověli, aby tělo dostávalo všechny základní živiny, ale aby jídlo nebylo kalorické, to není zase taková sranda, jak se může některým zdát. Sestavit si jídelníček na míru vám pomůže poradna, ale zvažte, zda jste ochotni držet dietu, nebo lépe řečeno správný jídelníček, po zbytek života, protože pokud se vrátíte ke své běžné stravě, kila budou zpět.

dieta

Je tu ale jedna zvláštní dieta, která je přímo založená na tom, že ji držíte jen omezenou dobu. Ta doba sice pro vás nebude rozhodně jednoduchá, ale pokud bezsacharidovou dietu https://goodly.cz/diety-vs-hubnuti-pri-beznem-stravovani dodržíte, opravdu nějaké to kilo shodíte a ty se vám jo-jo efektem nevrátí. Ale pozor! Bezsacharidová dieta není pro všechny a vždy byste se měli předem poradit se svým lékařem. Je to poměrně velký zásah do organismu a nikdy nevíte, jak tělo zareaguje.

Potřebujete-li shodit pár kilo tak můžete zkusit bezsacharidovou dietu, ale jen v případě, že se předem poradíte se svým lékařem.