Samsung S10 stále září

Samsung S10 je v současné době dost oblíbený telefon, protože se opravdu povedl. Kdyby se nám bohužel rozbil displej, tak si je můžeme nechat vyměnit.

Samsung S10 stále září

Vyplatí se

Tento telefon už můžeme zařadit do vyššího třídy, protože současná cenovka se pohybuje pod 20 000 Kč, což už je dost, ale zase za tuto cenu dostaneme opravdu adekvátní zařízení. Kromě klasických věcí v krabičce je už ba mobilu nalepená ochranná fólie, což se hodí proti poškrábání. Když se přesuneme na vzhled, tak ten je jednoznačně moderní a na zadní straně jsou dominantní fotoaparáty, protože ty jsou v jedné vodorovné řadě. Výhodou je, že zůstal klasický 3.5 mm Jack. Specifikem je také ultrasonická čtečka, protože ta funguje přes displej, a to rychle i přesně.

krabička S10

Tento model vyniká i skvělým displejem, na kterém si užijeme i ty nejmenší detaily, a ještě k tomu se skvělou barevností. O výkonu nemůžeme ani pochybovat, protože ten dosahuje solidních hodnot, takže si díky němu zahrajeme i velmi náročné mobilní hry. Pokud nepotřebujete takto výkonné zatížení, tak se vyrábí-li verze E, která je samozřejmě o dost levnější.

Nefunkční displej

I když se jedná o mobil nabitý funkcemi s vysokým výkonem, tak je to stále jen dotykový telefon, který má hranice, co se týče mechanické odolnosti. Na skle je již nalepená z výroby ochranná fólie, ale rozhodně stojí za to dát pár korun za obal či kryt, protože tím o dost zvýšíme bezpečí zařízení. U přes to se nám může stát, že nám třeba telefon spadne a podobně, což bohužel mnohdy končí prasklým sklem či hůře nefunkčním displejem.

Samsung S10 plus

Vzhledem k vyšší ceně tohoto modelu by jej byla škoda vyhodit, a proto je tu výměna displeje Samsung S10, která Vám zajistí, že zařízení bude zase plně funkční. Firma se Vám nejprve na zařízení zdarma podívá a pokud budete s opravou souhlasit, tak ji většinou stihnou do dvou pracovních dnů. Při samotné práci se používají pouze originální díly, a ještě k tomu na opravu dostaneme záruku, takže není důvod výměně nevěřit. Společnost nabízí i další služby jako je výměna baterie a tak dále.