Stahování videí nejen z Redditu

Internet nám všem poskytuje jistou formu zábavy, komunikace, odpočinku, ale i sebevzdělávání. Není proto zvláštností, že jej využívají miliony lidí, kteří si napříč různými platformami vyhledávají své oblíbené tvůrce, kteří mohou působit jak na videoportálech, jako je například YouTube, nebo Vimeo, tak i na sociálních sítích, jako je třeba Instagram, Twitter, nebo dnes již všem dobře známý, Facebook. Zde pak můžeme sledovat například záznamy videoher ze živých vysílání, různá DIY videa, vlogy ze zahraničí, nebo třeba podcasty, které mohou zahrnovat rozhovory se slavnými osobnostmi, či různé filmy, dokumenty, nebo pohádky.

stahování

Videoobsahu je mnoho, a kromě již zmiňovaných serverech, jej můžete najít také na Redditu, který je dnes populární především u mladé generace. Stejně, jako na jakékoliv jiné platformě, je i zde zcela běžné, že je naše oblíbené video ze serveru odstraněno, a to buďto samotným autorem, nebo, je-li obsah videa urážlivý, či jinak porušuje pravidla dané platformy, odstraní jej síť. V takovém případě se pak snažíme naše oblíbené video najít na jiných platformách, nebo jej stáhnout z některého ze serverů, které stahování nabízí. Zde pak ovšem vzniká riziko nejen snížené kvality videa, ale především pak možného nebezpečí z viru, který může být ve stahovaném souboru.

stahování lišta

Z tohoto důvodu je zde Reddit video downloader, který Vám nabízí stahování videí nejen z Redditu, ale také z takřka všech ostatních sociálních sítí, či videoplatforem, a to jen za pomoci odkazu, který najdete v horní liště nad videem. Díky tomuto způsobu stahování tak máte jistotu nejen bezpečného procesu stahování, i bezpečnost staženého souboru, ale také zachování původní kvality videa, ve které bylo zveřejněno. Samozřejmostí je také rekordní rychlost samotného stahování, a navíc ještě zcela zdarma!