Vy se neválejte, Vy poznávejte

Také Vás irituje už jenom představa o rozpáleném plážovém písku u moře? O tom, jak se Vaše kůže peče a smaží na ostrém slunci? Jak se musíte stále mazat opalovacím krémem s faktorem, který se snad ani nevyrábí?
Ne, kdepak! Tohle není představa Vaší dovolené, viďte?
Vás láká něco docela jiného. Ano, v moři se vykoupat je jistě fajn. I šnorchlování není špatná zábava. Západy slunce nad obzorem je také výjimečný zážitek! Ale co dál? Vy potřebujete poznávací dovolenou , která Vám dá mnohem víc, než válení se na pláži u moře. Je to tak?

pyramidy

Vaše dovolená by měla mít docela jiné parametry, abyste byli spokojeni!
Své kolegy nechte plánovat dovolenou na pláži a Vy si vyberte poznávací zájezd, který s vykoupáním v moři můžete také spojit. To by neměl být přece velký problém! Jediný problém může nastat, je-li Vaše rodina nakloněna spíše válení se u moře. Ale i to se dá propojit. Ať se rodina smaží na tom pekelném slunci, ale Vy se zařiďte podle svého. V cestovní kanceláři Vám poradí, jak vyzrát nad odlišným očekáváním členů Vaší rodiny od zasloužené dovolené.

vlny

To je přesně ono!
Byla by velká škoda, kdybyste se podřídili rodině a neuviděli nic pořádného z destinace, ve které byste měli strávit třeba celých deset dní. Najděte si takovou nabídku poznávacích zájezdů, kde se splní přání Vaše, ale i ostatních rodinných příslušníků. Je dost možné, že se nakonec k Vašemu poznávání kraje, mravů a památek přidají také ostatní. Až budete na místě, sami uvidíte, že po prvních dnech na pláži to může přestat bavit i ostatní. Podívat se na historii pěkně zblízka je přece zážitek na celý život. Takže se nevzdávejte naděje na dovolenou, která Vám bude šitá přesně na míru. Po večerech pak můžete rodině vyprávět, co jste všechno viděli a zažili během dne. Určitě je nadchnete pro stejnou podobu dovolené, jakou máte Vy. Když to nevyjde letos, příští rok to vyjde určitě!