Využijte služby té nejlepší půjčovny dodávek!

Půjčovna dodávek vám přijde vhod v mnoha životních situacích. Můžete se na ni obrátit, když stavíte dům, když se rozhodnete změnit své působiště a spolu s ním i svou adresu anebo dokonce i při odjezdu na dovolenou. Proto se vyplatí vědět, kde najdete tu pravou, která je spolehlivá a vždy vám vyjde vstříc.
Jednotlivé půjčovny dodávek se totiž mezi sebou mohou výrazně lišit. Vždy si proto dopředu zjistěte, za jaké služby vlastně platíte.
Vstřícná půjčovna dodávek rentcarservice.cz vám dokáže nabídnout vždycky něco navíc.

dvouproudová cesta

Záleží třeba na tom, zda si váš nájemce účtuje cenu za počet ujetých kilometrů anebo paušálně za celý den. V případě, kdy víte, že budete jezdit celý den tam a zpět anebo pojedete dlouhou trasu, třeba i do zahraničí, se vám takový paušál rozhodně vyplatí. V ceně dodávky pak bude zahrnutý neomezený počet kilometrů.
Ovšem ještě lepší je, když v rámci pronájmu získáte také aktuální dálniční známky, jak pro Česko, tak i pro Slovensko. Vždyť ani cesta do zahraničí nemusí být s pronajatou dodávkou žádný problém.
Takový automobil skvěle využijete nejen ke stěhování nejrůznějších typů věcí, ale třeba také pro převoz mnoha přátel i s jejich zavazadly, ať už se cíl vaší cesty nachází kdekoli.

stěhovací vozík s krabicemi

A pokud se bavíme o stěhování, jistě je namístě, aby vás nájemce nijak neomezoval v tom, co v nákladním prostoru vozidla smíte či nesmíte převážet.
Nicméně vždy je důležitá také bezpečnost. Té dosílíte jistě tím, že pronajaté vozidlo bude v té nejlepší kondici. To mohou zajistit například pravidelné servisní prohlídky. A kdyby přece jen k něčemu došlo, přijde vám vhod bezplatná prémiová asistenční služba.
Velkým překvapením pro vás možná bude fakt, že si dodávku můžete vypůjčit i v situaci, kdy vy sami nevlastníte řidičské oprávnění. Můžete si ji nejen nechat přistavit až na místo, ale vypůjčit si ji třeba i s řidičem.